Cambrige ielts 16 Academic Students Book with Answers with Audio

مدل کالا: 9781108933858

  • تولیدکننده: CAMBRIDGE
  • موجودی: در انبار
قیمت: 45,000 تومان
تخفیف 18000 تومان
قیمت برای شما:
27,000 تومان

Cambrige ielts 16 Academic  Students Book with Answers with Audio

  • Authentic examination papers from Cambridge Assessment English provide perfect practice because they are EXACTLY like the real test.

  • Inside IELTS 16 Academic with Answers with Audio you'll find FOUR complete examination papers plus details of the different parts of the test and the scoring system, so you can familiarise yourself with the Academic test format and practise your exam technique. Download the audio for the Listening tests, example Speaking test video, answer keys with extra explanations and sample Writing answers (instructions on inner front cover), or access your audio and video directly via QR codes in the booK


کتاب Cambridge IELTS 16 Academic
کتاب کمبریج آیلتس 16 آکادمیک
زبان آموزان در کتاب های  این امکان را دارند تا با سوالات آزمون IELTS آشنا شوند و تکنیک هایی که آموزش دیده اند را با سوالات معتبر ارزیابی کنند.کتاب کمبریج آیلتس 16 به شما کمک می کند تا خودتان را محک بزنید و از سطح کنونی خودتان با خبر شوید.
کتاب Cambridge IELTS 16 دارای پاسخ های هر چهار آزمون است که به همراه آن فایلهای صوتی آزمون مهارت شنیداری IELTS نیز ارائه شده است. در آزمون مهارت نوشتاری (Writing) نمونه هایی از مقالات واقعی که داوطلبان این آزمون می نویسند را به همراه نمره کسب شده و نقاط ضعف و قوت آنها در انتهای هر آزمون قرار داده شده است. لازم به ذکر است این مجموعه توسط مجرب ترین اساتید و طراحان آزمون IELTS تهیه شده است. . 
ویژگی های کتاب کمبریج آیلتس 16
بطور کلی اگر بخواهیم ویژگی های این مجموعه را برای شما بیان کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
توضیحاتی کامل از هر بخش آزمون
مثال هایی از تیپ های مختلف سوال از هر بخش آزمون
بررسی مهارت های زبانی مورد نیاز برای هر بخش آزمون
تمرین های مهارت ساز
توضیحاتی در مورد اشتباهات رایج و نحوه رفع آنها
آموزش نکات مهم تستی برای رسیدن به نمره مناسب
4 آزمون واقعی آیلتس با پاسخ برای آشنایی با چارچوب آزمون
کتاب‌های مجموعه کمبریج آیلتس
کتاب های شماره 1 تا 10 کمبریج آیلتس به طور مشترک برای هر دو نوع آیلتس آکادمیک و جنرال عرضه شده اند با این تفاوت که تمرکز تست ها بر روی نوع آکادمیک است. به طوری که هر کتاب کمبریج تست آیلتس، 4 تست کامل آیلتس را شامل می شود و در قسمت Reading و همچنین Writing task 1 ، نوع آکادمیک مورد ارزیابی قرار گرفته است و فقط در پایان هر کدام از این کتاب ها 2 تست Reading جنرال نیز آورده شده است.
مهمترین و بهترین منبع آیلتس چیست؟
مهمترین منبع آزمون آیلتس و گل سرسبد تمامی منابع معرفی شده  آمادگی آزمون آیلتس تا به حال بدون شک کتاب های Cambridge IELTS می باشد که هیچ داوطلبی نمی تواند قبل از شرکت در آزمون اصلی آیلتس با این کتاب ها آشنا نباشد. سری کتاب های کمبریج آیلتس تاکنون تا شماره 16 منتشر شده است. اینها کتاب های تمرین و آموزش مهارت های آیلتس نیستند. بلکه کتاب های شبیه سازی آزمون اصلی آیلتس هستند که برای خودآزمایی و آشنایی با سوالات امتحان آیلتس چاپ شده‌اند.
 بهترین تمرین با کتاب کمبریج آیلتس 16 است چون آخرین و نزدیکترین به آزمون آیلتس است
زبان آموزان در کتاب کمبریج آیلتس 16 این امکان را دارند تا با سوالات آزمون IELTS آشنا شوند و تکنیک هایی که آموزش دیده اند را با سوالات معتبر ارزیابی کنند، با خرید کتاب های کمبریج آیلتس 1-16 آکادمیک و جنرال شما در هر کتاب چهار تست کامل خواهید داشت.
مشخصات اثر
کد کالا 3279
شابک 9781108933858
سال انتشار 2021
مختص آزمون IELTS
خودخوان یا مدرس محور هر دو
مشخصات فیزیکی
قطع و اندازه کتاب 17.24 CM
نوع جلد و صحافی شمیز چسب گرم
نوع کاغذ صفحات تحریر 70گرم
تعداد رنگ متن دو رنگ
تعداد صفحات 144 صحفه
وزن (گرم) 350 گرم
نوع چاپ افست

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تمامی حقوق نزد این سایت محفوظ است

طراحی سایت نونگار پردازش