درباره ما

 

 فروشگاه اینترنتی کتاب لاروس کسب روز افزون اعتماد شما در معرفی شایسته کتب جدید زبان های فارسی، فرانسه ، انگلیسی ، آلمانی  ، ایتالیائی و اسپانیائی و سایر زبانها و کتابهای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان را مایه مباهات خود می داند  و به پاس این اعتماد ، تلاشی مضاعف برای ارائه طیف گسترده ای از کتابها  را در حوزه های مختلف وظیفه خود می داند تا نیازمندیهای گوناگون شما را برآورده نماید. دقت و توجه این کتابفروشی در ارائه جدیدترین کتب و اهتمام بسیار در بکارگیری کیفیتی شایسته را نشانه توجهی خاص به برآورده نمودن نیازمندی های فرهنگی خود بدانید.

بدیهیست که درگاه اینترنتی فروشگاه کتاب لاروس دریچه ایست رو به کسب شناخت های متنوع در حوزه های زبان ، ادبیات.  زبان آموز کتابهائی متنوع را در یادگیری و تقویت مهارت های گوناگون زبان و آزمونهای رسمی سطوح آموزش زبان را خواهد یافت. در سطوح بالاتر نیز نیازمندی های مانند مطالعه آثار ادبی فاخر هر زبان ، آشنائی با آثاری در زمینه فرهنگ و هنر کشورها نیز برآورده می شود.

در طراحی و دسته بندی محصولات در فروشگاه اینترنتی کتاب لاروس دقت بسیاری به مسأله دسترسی آسان و سریع و هوشمند مخاطب و یافتن اطلاعات مفید مربوط به کتاب مورد نظر وی شده است.

کتابفروشی لاروس تهیه ، توزیع و ارسال محصولات  (کتاب به شکل فیزیکی )در اسرع وقت و در هر گوشه از ایران را حق مسلم هر زبان آموز و آموزگار می داند. محصولات پس از ثبت سفارش در تهران در اسرع وقت ارسال خواهد شد. ارسال کتب برای زبان آموزان ساکن سایر شهرها از مجرای پست سفارشی و پیشتاز محقق خواهد شد. 

تمامی حقوق نزد این سایت محفوظ است

طراحی سایت نونگار پردازش


Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/irlarous/public_html/index.php on line 104